BPPK Kupa ker. I. oszt. verseny eredménye és ranglista 2. ford. okt. 5.

Budai Pingpong KlubEredmények

Nagyon erős mezőny gyűlt össze a második fordulóra. A 25 nevező közül legalább tíz játékosnak volt esélye a végső győzelemre. Sok 3-2-es mérkőzés, és maratoni szettek jellemezték a csatákat. A Thész Dorottya Friesz József  meccsen egy fél óráig is eltartó szettet sikerült játszani aminek eredménye 36-34 lett. A másik ilyen szettet Szabó Laci és Benedek László játszotta, aminek 20-18 lett a vége. A bajnok Révfy Tibor sikeresen vette az akadályokat. Először Molnár Lászlót, azután a döntőbe  jutásért Veress Barnát, majd  döntőben Széttag Attilát győzte le izgalmas, színvonalas mérkőzésen. A mezőny erősségét bizonyította, hogy Fritz Tamás ,  Hanyecz József. és Nyéki János akik a mezőny élvonalához tartoznak csak a vigaszágon küzdhettek.